Martin Tino Časl – ravnatelj - Zdravlje i fitnes u britanskom internatu u Zagrebu

Martin Tino Časl kao ravnatelj Privatne gimnazije Dr. Časl vrlo je ponosan što njegova škola nudi vrhunske sportske sadržaje koji uključuju modernu i potpuno prilagođenu sportsku dvoranu uz vrhunsku opremu prilagođenu školskim potrebama. Zdravlje i psihofizička spremnost naših učenika od najveće je važnosti, uz naš Cambridge International Education program, stoga nudimo individualizirani kardio trening i trening s utezima za postizanje ravnoteže između učenja i zdravlja. Naš boarding program British International School of Zagreb u Privatnoj gimnaziji Dr. Časl promovira sport i fitness, visokokvalitetno obrazovanje uz Cambridge International Education kvalifikacije.